V současné době hledáme zaměstnance na tyto pozice:

- laborant / laborantka (Ústav biologie a chorob volně žijících zvířat)

V případě, že jste si nevybrali, ale přesto byste na VETUNI rádi pracovali, pošlete svůj životopis na mokraji@vfu.cz. Jakmile se objeví vhodná volná pozice, ozveme se Vám.

Ústav biologie a chorob volně žijících zvířat, Fakulta veterinární hygieny a ekologie Veterinární univerzity Brno

přijme zaměstnance na pozici

laborant / laborantka

Náplň práce:

  • samostatné laboratorní činnosti v laboratoři molekulární biologie (odběr a zpracování vzorků, obsluha přístrojů)
  • administrativní činnost a zpracování výsledků analýz
  • zajištění provozu laboratoře

Požadavky:

  • SŠ vzdělání (chemické, zdravotnické apod.), praxe v laboratoři vítána
  • samostatnost a aktivní přístup při plnění úkolů
  • dobré komunikační schopnosti, pečlivost a zodpovědnost
  • znalost MS Office
  • schopnost základní komunikace v angličtině
  • řidičský průkaz skupiny B je výhodou

Nabízíme:

  • nástup od 1. ledna 2022
  • práci na hlavní pracovní poměr – úvazek 40 h/týdně
  • zázemí prestižní univerzity
  • práce v přátelském kolektivu
  • zaměstnanecké benefity (stravenky, 6 týdnů dovolené)
  • možnost stravování v areálu univerzity
  • pracoviště v blízkosti centra Brna s možností bezplatného parkování

Profesní životopisy prosím zasílejte do 10. 10. 2021 pouze na e-mailovou adresu pribylovad@vfu.cz, případně volejte na telefonní číslo: 541 562 073.

Studuj na Fakultě veterinárního lékařství

Více zde

Studuj na Fakultě veterinární hygieny a ekologie

Více zde

TEXT