4. 6. 2021 pro studenty 6. ročníku FVL a FVHE

Odborná zkouška pro studenty VETUNI k získání osvědčení pro odbornou činnost: Inseminace skotu, ovcí a koz - stupeň I

Na základě absolvování odborných předmětů Porodnictví a gynekologie a Andrologie a umělá inseminace na FVL nebo Porodnictví, gynekologie a andrologie na FVHE Vám nabízíme možnost složení odborné zkoušky před komisí a získání osvědčení o odborné způsobilosti pro odbornou činnost

Inseminace skotu, ovcí a koz.

Misto konání:

Veterinární univerzita Brno, Institut celoživotního vzdělávání (budova č. 6 a 24)

Podmínky konání zkoušky, z hlediska nutnosti testů na covid 19 a jiné požadavky se budou řídit dle aktuální epidemické situace a obecně platných opatření na VETUNI. V případě nepříznivé epidemické situace, onemocnění členů komise atp. může být termín zrušen.

Termín:

4. 6. 2021 

Cena:

2 000,- Kč včetně DPH hotově na místě (platba hotově z důvodu měnící se epidemiologické situace pro případ nutnosti zrušení / přesunutí termínu)

administativní poplatek za opakování případné neúspěšné zkoušky je 600 Kč

Požadavky na účastníka:

Studenti pouze 6. ročníku FVL nebo FVHE VETUNI.

nejpozději do 21. 5. 2020 přineste studijní průkaz se zapsanými zkouškami z požadovaných předmětů (porodnictví a gynekologie a Andrologie a umělá inseminace ) k okopírování do kanceláře ICV (č. 266) budova SIS č. 24, případně zašlete emailem scan na bartoskovaa@vfu.cz, nebo potvrzený výpis ze stagu (po dohodě s p. Richterovou a p. Řezáčovou, můžete požádat studijní odd. přímo o předání p. Bartoškové na ICV)
Porodnictví a gynekologie a Andrologie a umělá inseminace (FVL) nebo Porodnictví, gynekologie a andrologie (FVHE) 

Přihlášení:

prostřednictvím formuláře MS forms zde  do 21.5.2021 - při naplnění kapacity budou přihlášky uzavřeny 

přihláška ve formátu MS forms neodesílá automatické potvrzení, potřebné organizační informace obdržíte e-mailem cca týden před zahájením zkoušky


Přihlašující se dává tímto souhlas se zpracováním uvedených osobních údajů a zařazením do databáze VETUNI a MZe na dobu neurčitou a to ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a v souvislosti s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně osobních údajů - GDPR.

Informace:

Institut celoživotního vzdělávání VETUNI, MVDr. Alena Bartošková, Ph.D., tel. 54156 2094, e-mail: bartoskovaa@vfu.cz

Rámcové okruhy témat ke zkoušce najdete zdeStuduj na Fakultě veterinárního lékařství

 

Více zde

Studuj na Fakultě veterinární hygieny a ekologie

 

Více zde

TEXT