pro studenty 6. ročníku FVL VETUNI 31.5.2021

Odborná zkouška k získání osvědčení pro odbornou činnost: Inseminace koní

Na základě absolvování odborných předmětů Porodnictví a gynekologie, Andrologie a umělá inseminace a souvisejících klinických předmětů na FVL VETUNI Vám nabízíme možnost složení odborné zkoušky před komisí a získání osvědčení o odborné způsobilosti pro odbornou činnost: Inseminace koní.

Misto konání:

Veterinární univerzita Brno, Institut celoživotního vzdělávání (budova č. 6 a 24)

Podmínky konání zkoušky, z hlediska nutnosti testů na covid 19 a jiné požadavky se budou řídit dle aktuální epidemické situace a obecně platných opatření na VETUNI. V případě nepříznivé epidemické situace, onemocnění členů komise atp. může být termín zrušen.

Cena:

2 000,- Kč včetně DPH hotově na místě (platba hotově z důvodu měnící se epidemiologické situace pro případ nutnosti zrušení / přesunutí termínu) 
 

poplatek za opakování předchozí neuspěšné zkoušky je 600 Kč

Termín:

31.5.2021   kapacita 10-15 studentů 

Požadavky na účastníka:

Studenti 6. ročníku FVL VETUNI

nejpozději do 21. 5. 2020 přineste studijní průkaz se zapsanými zkouškami z požadovaných předmětů (porodnictví a gynekologie a Andrologie a umělá inseminace )  k okopírování do kanceláře ICV (č. 266) budova SIS č. 24, případně zašlete emailem scan na bartoskovaa@vfu.cz, nebo potvrzený výpis ze stagu (po dohodě s p. Richterovou, můžete požádat studijní odd. přímo o předání p. Bartoškové na ICV)

Přihlášení:

prostřednictvím formuláře MS forms zde  do 21.5.2021 - při naplnění kapacity budou přihlášky uzavřeny

přihláška ve formátu MS forms neodesílá automatické potvrzení, potřebné organizační informace obdržíte e-mailem cca týden před zahájením kurzu

Informace: Institut celoživotního vzdělávání VETUNI, tel: 541 562 094, e-mail: bartoskovaa@vfu.cz

 

 

Přihlašující se dává tímto souhlas se zpracováním uvedených osobních údajů a zařazením do databáze VETUNI a MZe na dobu neurčitou a to ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a v souvislosti s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně osobních údajů -  GDPR. 

Zde si můžete stáhnout okruhy otázek k ústní zkoušce.Studuj na Fakultě veterinárního lékařství

 

Více zde

Studuj na Fakultě veterinární hygieny a ekologie

 

Více zde

TEXT